Поиск

Важливість практичних занять з водіння

У сучасних містах з кожним роком з'являється все більше автомобілів

Важливість практичних занять з водіння

22 сентября 348 Комментарии

Вивчити практичну частину правил дорожнього руху відносно не складно. Якщо приділяти цьому питанню всього одну годину в день, через місяць правила дорожнього руху міцно сидітимуть в голові. Але, курси водіння це не тільки теорія. Набагато важливіше отримати практичні навички водіння в умовах великого міста та високих швидкостей за його межею.

Що дають правильні заняття

Грамотно підготовлений водій, за статистикою, практично ніколи не потрапляє в ДТП, та може ефективно передбачати ситуацію на дорозі. Ці знання не можна передати тільки теоретичним навчанням. Водіння під контролем досвідченого інструктора подарує наступні навички:

  1. 1. Впевнене управління авто з автоматичною коробкою передач.
  2. 2. Безпечна перебудова з однієї смуги в іншу.
  3. 3. Екстремальне гальмування без зіткнення.
  4. 4. Впевнений рух в щільному потоці машин.
  5. 5. Дотримання безпечного інтервалу та дистанції при різних швидкостях.

Увага: особливо важливо отримати першу звичку керування автомобілем в умовах дощу, обмеженої видимості та на слизькій дорозі. Саме в цих випадках водії новачки й допускають найбільше типових помилок при водінні.

Недооцінене вміння паркування

У сучасних містах з кожним роком з'являється все більше автомобілів. Стандартне місце під парковку має обмежений простір. Уміння безпечно припаркуватися та виїхати на проїжджу частину, теж частина навчання на курсах водіння.

Грамотний інструктор не тільки розповість всі хитрощі, які можна використовувати на практиці. Але, обов'язково проведе безпечні тренування на полігоні, та перевірить засвоєні знання в реальних міських умовах. Тільки в цьому випадку водія можна вважати підготовленим до самостійного керування автомобілем.

Комментарии

Новости
Ждем ваших предложений
+38 (097) 475-20-95

87500, Украина, Мариуполь, бульвар Шевченко, 80

Реклама